Edible Health | Free UK Delivery
Free UK Delivery
Edible Health | 100% Pure
100% Pure
Edible Health | Eco-Friendly
Eco-Friendly
Edible Health | Collagen Code
Collagen Code

Kollajen nedir?

Genellikle "mucize molekül" olarak anılan kollajen, vücutta en bol bulunan proteindir. Cildimiz, kemiklerimiz, saçlarımız, dişlerimiz, eklemlerimiz, kan damarlarımız, kıkırdaklarımız, bağırsağımız ve daha fazlası için önemli bir yapı taşıdır.

Kollajen, vücudun toplam proteinin yaklaşık üçte birini oluşturur!

Vücudumuz doğal olarak kollajen üretir ancak üretim seviyeleri ve kalitesi yaşla birlikte düşer. Bu olurken, cilt çizgileri, sarkma ve kırışıklıklar, kırılgan tırnaklar, incelmiş saçlar, bağırsak sorunları ve eklem ağrıları gibi kollajen eksikliğini gösteren işaretler oluşmaya başlar.

Bu yüzden kollajen tozu şeklinde ekstra bir takviyeye ihtiyacımız var!Kollajen ne yapar?

Kollajen, özel amino asit zincirlerinden oluşur. Kollajen tükettiğimizde vücut bu zincirleri kırar ve amino asitleri sadece kollajen üretmek için değil, vücudun her yeri için kullanır. Amino asitler, vücutta birçok kritik rol oynayan bileşiklerdir. Sadece onarım, yenilenme, gençleşme ve büyüme için hayati önem taşımazlar, aynı zamanda hormonların salgılanmasını tetiklemek gibi vücuttaki çok sayıda biyokimyasal işlev için de gereklidirler - kimyasal reaksiyonların gerçekleşmesini sağlayan enzimler oluşturmak, besinleri ve diğer gerekli molekülleri kan yolu ile hücrelerimize taşımak gibi daha yüzlerce fonksiyonları var.

Kollajen ne işe yarar?

Müdavim müşterilerimizin hep teyit ettikleri gibi, kollajen aşağıdakilerden hepsine iyi gelir:

 • Güzelliğimizi destekler (genel görünüş, sağlıklı saç, cilt ve tırnaklar)
 • Kemik ve eklem sağlığımızı destekler
 • Dengeli bağırsak mikrobiyom sağlığımızı destekler
 • Egzersizden veya sakatlıklardan sonra iyileşme süresini hızlandırır
 • Uyku kalitemizi ve zihinsel işlevimizi geliştirir

Boşuna kollajene "mucize molekül" demiyoruz!

Edible Health kollajen tozları

Sizin için doğru olanı bulacağınızdan emin olmak için bir dizi ürün geliştirdik. Hepsi  %100 saf hidrolize kollajen tozu kullanılarak,  %100 saf bileşenlerle yapılır.

Edible Health’in arkasında kimler var?

Biz Corinna ve Simon, hem iş, hem de hayat ortağız. Birlikte kollajeni "keşfettik". Okudukça ve daha çok öğrendikçe, kollajenin çok özel olduğunu anladık. Bu tek ve inanılmaz derecede önemli proteinde, refahımızın ve herkesin refahının cevabı yatıyordu.

Kendi kişisel sağlık nedenlerimiz için kollajen almaya başladık. Başta etik kurallarımızla uyumlu en kaliteli ve en iyi kollajeni sunan bir marka bulmak istedik. Tüm aradıklarımıza cevap veren bir ürün bulamayınca kendi kollajenimizi yaratıp piyasaya sürmeye karar verdik.

Müşterilere yardım etmek, yaptığımız her şeyde en önemli itici güçtü ve hep böyle kalacaktır. Her müşteri sorusuna ayrıntılı olarak yanıt verdik; yardım etmek için elimizden gelenin en iyisini yaptık. Kollajenin kendileri için işe yaradığını bilen ve onların çıkarlarına en iyi şekilde sahip çıktığımızı bilen insanlardan sadık takipçiler oluşturduk. Ufak adımlarla başladığımız işin artık tam teşekküllü kocaman bir iş olduğu gerçeği dışında hiçbir şey değişmedi. Orijinal yola çıkış motivasyonumuz aynı kaldı - Biz Gerçekten İşe Yarayan, Gerçek Ürünler Sunan, Gerçekten Sağlığınıza Önem Veren Gerçek İnsanlarız.

İşimizi büyütmek için yorulmadan çalıştık ve Türkiye'ye gelişimiz bize çok büyük heyecan veriyor. Buradaki yeni arkadaşlarımızın sağlık hedeflerine ve refahlarına ulaşmalarına yardımcı olmayı dört gözle bekliyoruz.

Neden Edible Health kollajenini almalısınız?

 • Helaldir - tüm ürünlerimiz ‘Helal’ ve ‘Koşersertifikalıdır ve ‘Keto’ veya ‘Paleo’ diyetlerine uygundur.
 • % 100 doğal ve sürdürülebilir içeriklere sahipler.
 • Zararlı maddeler içermez - Süt, Soya, Şeker, Glüten, BSE hormonları, GDO, Laktoz, Ağır metaller içermez!
 • Sadece yüksek kalitede içerikler içerir ve yüksek etki sağlar - son teknoloji üretim tesisleri ile yüksek standartlı taleplerinize uygun ürünler yaratır.
 • Paranın karşılığı - ürünümüzün 40 günlük tedariğini yaparak, Türkiye'nin piyasadaki herhangi bir haptan genelde 10 kat daha ucuz ve daha güçlüyüz.
 • Güvenilirlik - pazarlama stratejilerinden yararlanmayız ve şehir efsanelerini  beslemeyiz. Size bildiğimiz gerçeği anlatırız. Kısa yoldan para kazanmak için bu yola çıkmadık; sizi iyi beslenme ve iyi hissetme yolculuğunuzda desteklemek ve güç vermek için uzun vadeli buradayız.
 • Gerçek geri bildirim ve sadık müşterilere sahibiz - müşterilerimiz felsefemizi beğeniyor ve ürünlerimizi seviyor!